17. 3. 2024
Dorost - zápasy
Mladší žáci A - zápasy
11. 3. 2024
Mladší žáci na domácím turnaji v obou případech vítězní
číst víceTabulka
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | SK Suchdol nad Lužnicí | 14 | 64:33 | 31 | |
2 | TJ Blatná Datels | 13 | 66:38 | 29 | |
3 | Ježci Heřmanův Městec | 13 | 52:34 | 27 | |
4 | Vlčí smečka Ústí nad Labem | 13 | 43:31 | 27 | |
5 | TJ KOVO Praha | 13 | 52:42 | 25 | |
6 | SK Kelti 2008 | 14 | 55:48 | 23 | |
7 | HBK Bulldogs Brno | 14 | 45:44 | 22 | |
8 | SK Kometa Polička | 11 | 49:27 | 20 | |
9 | HBC Tygři Mladá Boleslav | 12 | 46:60 | 14 | |
10 | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | 14 | 38:59 | 13 | |
11 | HBC Nové Strašecí | 14 | 44:65 | 11 | |
12 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 12 | 27:57 | 7 | |
13 | HBC Malenovice | 13 | 31:74 | 6 |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mašiny Kladno | 16 | 150:44 | 48 | |
2 | SK Kelti 2008 B | 15 | 104:38 | 34 | |
3 | HCZB Sun Devils Kladno | 14 | 85:45 | 33 | |
4 | Beer Stars Hnidousy - Motyčín | 15 | 98:51 | 32 | |
5 | HBC Notor Kladno | 14 | 88:46 | 27 | |
6 | HBC Lev Cvrčovice | 15 | 57:70 | 26 | |
7 | SK HBC Falcon Kročehlavy | 16 | 85:71 | 24 | |
8 | HBC Vrány Černíkovice | 16 | 71:71 | 24 | |
9 | HBC Moribundus Kladno | 16 | 67:72 | 24 | |
10 | HBC Nové Strašecí B | 16 | 77:91 | 18 | |
11 | NFC Sparta Kladno | 16 | 70:104 | 14 | |
12 | HC Narko Kročehlavy | 15 | 46:101 | 13 | |
13 | HbC Amálka Kladno | 16 | 32:143 | 4 | |
14 | P.P.T. Delta Kladno | 16 | 38:121 | 3 |
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | HBC Hostivař | 4 | 15:10 | 11 | |
2 | SK Kelti 2008 | 4 | 11:7 | 10 | |
3 | HBC Kladno | 4 | 10:8 | 7 | |
4 | HBC Pardubice | 4 | 9:12 | 6 | |
5 | Ježci Heřmanův Městec | 4 | 11:10 | 5 | |
6 | HBC Plzeň | 4 | 4:13 | 3 |
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | HBC Plzeň | 12 | 66:22 | 30 | |
2 | SK Kelti 2008 | 12 | 50:22 | 29 | |
3 | HBC Kladno | 12 | 55:23 | 25 | |
4 | Elba DDM Ústí nad Labem | 11 | 39:24 | 17 | |
5 | HBC Prachatice | 11 | 23:37 | 13 | |
6 | HBC Rakovník | 11 | 15:51 | 6 | |
7 | SK Rebel Praha | 11 | 16:85 | 0 |
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Elba DDM Ústí nad Labem | 14 | 106:22 | 42 | |
2 | HBC Plzeň | 14 | 112:20 | 38 | |
3 | SK Kelti 2008 | 13 | 108:22 | 28 | |
4 | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | 13 | 66:36 | 26 | |
5 | TJ Blatná Datels | 14 | 58:70 | 21 | |
6 | HBC Kladno | 13 | 63:42 | 20 | |
7 | SK Suchdol nad Lužnicí | 13 | 39:85 | 18 | |
8 | TJ Tatran Třemošná | 14 | 29:82 | 8 | |
9 | HbC Zliv | 13 | 25:80 | 8 | |
10 | HBC Prachatice | 13 | 26:82 | 8 | |
11 | TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec | 14 | 37:128 | 5 |
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | HBC Hostivař | 14 | 106:45 | 33 | |
2 | HBC Kladno | 13 | 114:45 | 32 | |
3 | Elba DDM Ústí nad Labem | 13 | 90:32 | 31 | |
4 | SK Rebel Praha | 12 | 88:26 | 26 | |
5 | HC Kert Park Praha | 13 | 60:53 | 24 | |
6 | SK Kelti 2008 A | 13 | 101:73 | 15 | |
7 | HBC Tygři Mladá Boleslav | 12 | 48:73 | 12 | |
8 | Wolves Chomutov | 13 | 56:101 | 12 | |
9 | SK Kelti 2008 B | 13 | 40:77 | 9 | |
10 | TJ KOVO Praha | 14 | 10:188 | 1 |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|
# | Tým | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|---|
1 | HBC Prachatice | 12 | 29:8 | 32 | |
2 | HBC Svítkov Stars Pardubice | 11 | 26:7 | 29 | |
3 | TJ Sršni Svitavy | 10 | 31:9 | 27 | |
4 | Panthers Kadaň | 12 | 30:26 | 23 | |
5 | HBC Plzeň-Litice | 12 | 12:25 | 12 | |
6 | HBC Enviform Třinec | 12 | 14:26 | 7 | |
7 | SK Kelti 2008 | 12 | 11:29 | 5 | |
8 | HBC Pardubice | 11 | 2:25 | 3 |
# | Tým | Z | Skóre | B |
---|
Novinky
Kemp juniorek U20 - 16.-17. 12. 2023
Na dvoudenní soustředění juniorek do 20 let byly za Fretky pozvány Natálie Faitová, Terezie Vaculíková a Jozefa Bilasová. Mezi náhradnicemi figuruje navíc brankářka Kateřina Koudelová a obránkyně Eliška Hloušková.
Kemp dívek talentovaných U16 - 10. 12. 2023
Výběrového kempu dívek U16 se zúčastní hned čtyři fretčí děvčata, a to Sára Makovská, Natálie Frýdlová, Adriana Rezková a Kateřina Škorpilová.
Kemp reprezentace U16 - 16. 12. 2023
Úvodního srazu reprezentace do 16 let, který je na programu v sobotu 16. prosince, se zúčastní brankář Dominik Mašek a útočník Patrik Jílek.