Dorost - zápasy 28. 4. 2024

Pomalý úvod znamenal pro dorost prohru v Plzni

Dorostenci odehráli poslední kolo základní části v Plzni. První dvě třetiny byl od Keltů vlažnější a Plzeň toho využila. Berounští se sice zvedli v poslední části, ale ztrátu už nedohnali a prohráli 2:4.

číst více
Dorost - zápasy 26. 4. 2024

Dorostenecká fantazie na Kladně

Dorostenci vyjeli netradičně v čtvrtek na Kladno a byl z toho parádní výkon ze strany Keltů. Ti v obraně předvedli bezchybný výkon a navíc dokázali vstřelit hned osm branek, tudíž z toho bylo nádherné vítězství 8:0.

číst více
Dorost - zápasy 21. 4. 2024

Úspěšný výlet dorostenců na jih Čech

Dorostenci vyrazili v sobotu do Prachatic, kde prožili skvělý vstup do zápasu a již ve druhé minutě šli do vedení. Zbylé góly si rovnoměrně rozdělili do všech třetin, když v každé vstřelili tři. Domácí jim na to odpověděli pouze jednou brankou, a tak si Kelti odvezli pohodovou výhru 9:1.

číst více
Dorost - zápasy 14. 4. 2024

Dorost přejel České Budějovice

Souboj o třetí místo v dorostenecké extralize divize Západ měl jednoznačný průběh. Kelti do něj vstoupili parádně a již po patnácti minutách vedli 3:0. Skóre navíc pravidelně navyšovali, a tak se nakonec zastavilo až na stavu 9:1.

číst více
Dorost - zápasy 7. 4. 2024

Dorost přetlačil vzdorující Blatnou

Dorostenci vyrazili za dalším utkáním do Blatné, kde je čekal tvrdý soupeř. První seznamovací třetina branku nenabídla, avšak ve druhé části rozvlnili Kelti sítě v brance hned třikrát. Blatná ve třetí části sice ještě skóre zvládla korigovat, ale Berounští si tři body odvezli domů.

číst více
Dorost - zápasy 1. 4. 2024

Dorost si smlsnul na Suchdolu

Dorostenci v neděli přivítali Suchdol nad Lužnicí a do zápasu vlétli se vší vervou. Již během první třetiny dokázali Kelti nasázet šest branek. Činil se především David Černý, který zapsal hned šest kanadských bodů. A jelikož Berounští v tempu nepolevili, bylo výsledné skóre 17:2.