A-tým - zápasy 28. 4. 2024

Áčku končí sezóna

Áčko vyjelo do Mladé Boleslavi s povinností vyhrát, aby jim sezóna neskončila. Bohužel se zápas Keltům vůbec nepovedl. Berounští nedokázali vstřelit ani jeden gól, a tak nakonec prohráli 0:4 a sezóna pro ně končí.

číst více
Dorost - zápasy 28. 4. 2024

Pomalý úvod znamenal pro dorost prohru v Plzni

Dorostenci odehráli poslední kolo základní části v Plzni. První dvě třetiny byl od Keltů vlažnější a Plzeň toho využila. Berounští se sice zvedli v poslední části, ale ztrátu už nedohnali a prohráli 2:4.

číst více
Starší žáci A - zápasy 28. 4. 2024

Áčko starších žáků porazilo KOVO

V sobotu do Berouna přijelo pražské KOVO, aby se utkalo se staršími žáky A. Kelti měli téměř třikrát více střel jak hosté. Nicméně i tak si zápas ve druhé třetině zdramatizovali. Lehký výpadek ale zvádli a vyhráli 8:3.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 28. 4. 2024

Áčko vstoupilo do předkola prohrou v prodloužení

A-tým v předkole narazil na Mladou Boleslava a první zápas sehrál doma. Kelti se ve druhé třetině dostali do vedení zásluhou Denise Krbce. Hosté ale dokázali vyrovnat a zápas musel jít do prodloužení. V tom byli úspěšnější hráči Boleslavi, kteří zvítězili 3:2.

číst více
Junioři - zápasy 26. 4. 2024

Parádní otočka juniorů znamenala vítězství nad Hostivaří

Poslední zápas před play-off odehrála juniorka doma s Hostivaří. První dvě třetiny se Kelti dostávali do provozní teploty, Hostivař toho využila a dostala se do vedení. Ve třetí třetině ovšem Berounští výrazně zabrali a činil se především Vojtěch Šlechta, který rozdával jednu gólovou radost za druhou. Nakonec dospěl zápas až do nájezdů, kde rozhodl pro Kelty Jakub Havel.

číst více
Dorost - zápasy 26. 4. 2024

Dorostenecká fantazie na Kladně

Dorostenci vyjeli netradičně v čtvrtek na Kladno a byl z toho parádní výkon ze strany Keltů. Ti v obraně předvedli bezchybný výkon a navíc dokázali vstřelit hned osm branek, tudíž z toho bylo nádherné vítězství 8:0.