B-tým - zápasy 2. 5. 2024

Po prohrách si Béčko spravilo chuť proti Sun Devils

Po dvou prohrách se Béčko propadlo tabulkou Kladenské ligy až na čtvrté místo. K tomu, aby se vrátilo zpět na vyšší příčky, udělalo dobrý krok ve sváteční podvečer, kdy se v Hlinkách střetlo s aktuálně třetími Sun Devils. Průběh zápasu byl až nečekaně jednoznačný ve prospěch Keltů, kteří soupeře nepouštěli do větších akcí a sami byli efektivní v ofenzivě. Rozhodnuto bylo prakticky už po prvních patnácti minutách, kdy domácí celek vedl 4:0 a dál pokračoval ve své hře. V konečném součtu zvítězil 7:1 a nyní ho čeká víkendový dvojzápas, ve kterém bude moct utržit další důležité body.

číst více
B-tým - zápasy 29. 4. 2024

Béčkaři utrpěli další prohru, tentokrát nestačili na Beer Stars

Po Mašinách čekal na Kelty "B" další silný soupeř, kterým byli Beer Stars z Hnidous. Úvodní třetina byla pro Béčko jako zlý sen, mezi 6. a 10. minutou třikrát inkasovalo a s nadějemi na body to už zkraje zápasu vypadalo špatně. Navíc, když v půlce druhé třetiny přidali Beeři další zásah a vedli 4:0. Pak ale přišla pasáž, která patřila jen modrobílému týmu, který během dvou minut dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Třetí patnáctiminutovka se však opět odehrávala pod taktovkou hostů a utkání nakonec skončilo jejich výhrou 6:3.

číst více
B-tým - zápasy 22. 4. 2024

Béčko schytalo ve třetí třetině klepec od Mašin

Prestižní utkání B-týmu s Mašinami má stejného vítěze jako v prosinci při prvním vzájemném setkání těchto týmů. Tentokrát však Mašiny uzmuly o dvě branky vyšší vítězství, a to 9:5. Kritická byla pro Kelty především třetí třetina, ve které inkasovali rovnou sedmkrát. Z jednogólové ztráty, se kterou do ní vstupovali, se tak najednou stalo skóre 8:2 pro soupeře a vypadalo to na debakl. Béčkaři ale utkání odmítli odevzdat a dokázali nelichotivý stav zkorigovat dalšími čtyřmi brankami. Problémy modrobílému týmu působilo hlavně kvarteto ve složení Fenyk, Kouba, Šrámek a Šíma, které se podepsalo pod všemi góly. První tři zapsali po čtyřech kanadských bodech, poslední zmíněný dokonce pět.

číst více
B-tým - zápasy 14. 4. 2024

Zápas s Novým Strašecím Béčku zachránila první třetina

Po první třetině se mohlo zdát, že je zápas rozhodnutý - Kelti během ní vstřelili čtyři góly a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl zbytek minut probíhat jinak. Béčko ale polevilo a nabídlo protivníkům prostor ke zdramatizování. Novému Strašecí se však nakonec podařilo stav pouze korigovat, nikoliv srovnat, a modrobílý tým se tak mohl radovat ze zisku dalších bodů.

číst více
B-tým - zápasy 8. 4. 2024

Béčko vynulovalo Deltu

Hattrick anebo dvě čistá konta ozdobily zápas B-tým proti Deltě, kterou deklasoval 11:0. Kelti soupeřům nedali téměř šanci - bezchybně výkony obou brankářů doplnily i útočné řady, které zakončovaly celkem 40krát, zatímco hráči Delty pouze osmkrát. Navíc jim sedly i přesilovky, které využili hned dvě ze tří. Díky další výhře se dvě kola před koncem základní části drží na špičce tabulky a budují si tak solidní pozici pro nadcházející play-off.

číst více
B-tým - zápasy 30. 3. 2024

Body si B-tým zajistil ve třetí třetině, Dejdar se při premiéře blýskl gólem

Podobně jako minulý týden proti Moribundusu i dnes proti Spartě byl zápas dlouho vyrovnaný a béčkaři se dlouho nemohli naladit na jakžtakž optimální zápasové tempo. Góly začaly padat až v poslední třetině, kdy se Kelti trefili třikrát, přičemž se při své premiéře v mužské kategorii trefil i dorostenec Adam Dejdar. Pod vítězství se opět výrazně podepsal brankář Dominik Mašek, který za svá záda nepropustil ani jednu z 20 střel soupeřů.