B-tým - zápasy 29. 4. 2024

Béčkaři utrpěli další prohru, tentokrát nestačili na Beer Stars

Po Mašinách čekal na Kelty "B" další silný soupeř, kterým byli Beer Stars z Hnidous. Úvodní třetina byla pro Béčko jako zlý sen, mezi 6. a 10. minutou třikrát inkasovalo a s nadějemi na body to už zkraje zápasu vypadalo špatně. Navíc, když v půlce druhé třetiny přidali Beeři další zásah a vedli 4:0. Pak ale přišla pasáž, která patřila jen modrobílému týmu, který během dvou minut dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Třetí patnáctiminutovka se však opět odehrávala pod taktovkou hostů a utkání nakonec skončilo jejich výhrou 6:3.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 29. 4. 2024

Mladší žáky A trápila v Chomutově především koncovka

V Chomutově nečekaly na mladší žáky A žádné neznámé týmy, především Kert Parku a domácímu Chomutovu měli Kelti po podzimním turnaji na Lužinách co vracet. Nejdříve však na ně čekalo Nové Strašecí, se kterým hráli naposledy na domácím turnaji. Kromě vlažného vstupu do prvního utkání a nedůrazné hry zlobila modrobílé i střelecká muška, kterou se nedařilo po celý turnaj zlepšit. To všem soupeřům stačilo, aby si v zápasech udrželi pohodlný náskok. Jediný gól Keltů totiž padl až do branky Chomutova v samotném závěru.

číst více
Starší žáci B - zápasy 29. 4. 2024

Starší žáci B si to rozdali s Mladou Boleslaví

Starší žáci B se v sobotu utkali s Mladou Boleslaví a tento zápas stál za to. V utkání padlo hned třináct branek, a tak měli fanoušci na co koukat. Bohužel Kelti dokázali vstřelit pouze pět z nich, a tak prohráli 5:8.

číst více
Mladší žáci B - zápasy 29. 4. 2024

Na domácím hřišti předvedlo Béčko mladších žáků skvělé výkony

Mladší žáci "B" dokázali v neděli navázat na dobrou hru, kterou předváděli předminulý víkend na Kladně a doma sehráli dvě velmi dobrá utkání. V začátku toho prvního je sice trochu potrápila ospalost, ve třetí třetině ale mladí Kelti ukázali, co umí a Hostivař "B", která do té doby vedla 2:0, nakonec porazili 3:2. Zápas s Mostem byl od první minuty vyrovnaný a plný útočných akcí, a ač soupeři vedli, žáci dokázali vyrovnat. O výhru je však nakonec připravilo oslabení v samotném závěru duelu, z kterého hráči Mostu vytěžili gól a vyhráli tak 4:3.

číst více
A-tým - zápasy 28. 4. 2024

Áčko vstoupilo do předkola prohrou v prodloužení

A-tým v předkole narazil na Mladou Boleslava a první zápas sehrál doma. Kelti se ve druhé třetině dostali do vedení zásluhou Denise Krbce. Hosté ale dokázali vyrovnat a zápas musel jít do prodloužení. V tom byli úspěšnější hráči Boleslavi, kteří zvítězili 3:2.

číst více

Áčku končí sezóna

Áčko vyjelo do Mladé Boleslavi s povinností vyhrát, aby mu sezóna neskončila. Bohužel se zápas Keltům vůbec nepovedl. Berounští nedokázali vstřelit ani jeden gól, a tak nakonec prohráli 0:4 a sezóna pro ně končí.