Mladší žákyně - zápasy 1. 12. 2022

Fretky si na závěr roku připsaly dvě vítěztsví

Mladším žákyním se v posledním, a celkově pátém, kole Přeboru zadařilo. V úvodním utkání sice prohrály s klubovými kolegy 0:3, kdy inkasované branky způsobil kolaps v první polovině. Následující dva zápasy už ale Fretky zvládly. Těsnou výhru 1:0 zapsaly proti chomutovským Wolves a poradily si i s celkem Třemošné, který porazily 2:0 díky dvěma trefám v závěrečných minutách.

Komentář trenéra Václava Koudely: "Na rozehřátí nás čekal tým Keltů, kteří holkám nenechali nic zdarma. Ve velmi vyrovnaném zápase nakonec rozhodly nešťastné dvě poslední minuty první poloviny, kdy holky úplně přestaly hrát a jen pasivně přihlížely individuálním akcím soupeře, které přinesly tři rychlé góly. Výsledek 0:3 ale neodpovídal rozložení sil na hřišti a holky prokázaly velké zlepšení, kterému chyběla i trocha štěstí při zakončení. Příště to ale určitě vyjde! Další dva zápasy s týmy Wolves Chomutov a TJ Tatran Třemošná už byly pod kontrolou Fretek, které vyhrály 1:0 a 2:0. Myslím, že za celý turnaj holky dokazovaly, že se velice zlepšují, nebojí se schytat nějakou tu ránu od soupeře, mají chuť vítězit a hlavně, že jsou skvělá parta. Za to všechno bych jim chtěl poděkovat a popřát, aby i po zimní pauze navázaly na tento víkendový úspěch."

Sestava: Koudelová - Faitová (C), Frýdlová (A), Škorpilová, Vondráková - Bilasová, Burešová, Hloušková, Holá, Machytková, Makovská N., Makovská S. (A), Rezková

SK Kelti 2008 vs. HBC Fretky 3:0 (3:0, 0:0)

• - branky a nahrávky: 9. Mareš (Mathauser), 10. Pachner (Trejbal), 10. Urban
  • - střely: 19:7
  • - vyloučení: 1:0
  • - přesilovky: 0:1
  • - využití: 0:0
  • - oslabení: 0:0

HBC Fretky vs. Wolves Chomutov 1:0 (1:0, 0:0)

• - branky a nahrávky: 8. Hloušková (Bilasová)