Starší žáci A - zápasy 23. 3. 2024

Slabá koncovka stála starší žáky A body

Starší žáci A přivítali Ústí nad Labem před domácími fanoušky a zápas nabídl atraktivní zápletku. Kelti bohužel celý zápas tahali za kratší konec. I když se soupeřem dlouho drželi krok, tak nakonec Elba odskočila a zvítězila 5:3.

Komentář trenéra Ondřeje Baleky:

"Další domácí zápas nás čekala ústecká Elba. Zápas byl od začátku ve slušném tempu, ale první třetinu jsme prohráli 0:1, když jsme inkasovali po naší chybné rozehrávce. Jinak jsme Elbu k ničemu nepustili. Začátek druhé třetiny jsme začali tlakem, ale z vyhozeného míčku jsme inkasovali na 0:2. Pokračovali jsme v aktivní hře a konečně překonali výborně chytajícího brankáře hostů a bylo to 1:2. Elba ještě do konce třetiny využila nepřehledné situace opět odskočila na rozdíl dvou branek. V poslední třetině ze sebe hráči a hráčky vyždímali maximum a zaslouženě vyrovnali na 3:3, ale Ústí z nenápadného závaru před naší brankou dokázalo skórovat na 3:4. Zde se zápas zlomil a Elba přidala další branku na 3:5. I přes velký tlak a celkem slušně zahranou power play jsme již neskórovali a všechny body brali hosté. Zápas všichni hráči odmakali na 100 % . Opět jsme doplatili na slabší koncovkou, jelikož šancí jsme si vytvořili hodně, ale efektivní v proměňování byl jen první útok."