A-tým

Kelti 2008

3

KOVO Praha B

2

B-tým

Kelti 2008 B

8

P.P.T. Delta Kladno

2

Junioři

Kelti 2008

3

DDM Ústí nad Labem

6

Dorost

Rebel Praha

0

Kelti 2008

5

clanek-bg
2. 1. 2022 Klub

Rozpis zimní přípravy

clanek-bg
28. 11. 2021 Junioři - zápasy

Juniorka padla ve sněžné bitvě s Elbou

clanek-bg
25. 11. 2021 Starší žáci B - zápasy

Chabá defenziva obrala Kelty o výhru

clanek-bg
20. 11. 2021 Starší žáci B - zápasy

B-tým starších žáků nestačil na Wolves

clanek-bg
20. 11. 2021 Junioři - zápasy

Proti Prachaticím se juniorům daří. I v druhém vzájemném zápase zvítězili

Tabulka

1 Rafani Praha 10 9 28
2 Tygři Mladá Boleslav 10 7 23
3 Defekt Třebíz 10 6 20
4 KOVO Praha B 10 5 16
5 Kelti 2008 9 4 14
6 Kladno B 9 4 12
7 Hostivař B 10 4 12
8 Rakovník 8 3 10
9 Ďáblové Praha 9 2 6
10 Red Wings Hrdlořezy 9 0 0
1 Hnidousy - Motyčín 11 11 33
2 Notor Kladno 11 8 26
3 Kelti 2008 B 10 8 24
4 Nové Strašecí 10 6 19
5 Sun Devils Kladno 11 8 17
6 Falcon Kročehlavy 10 4 15
7 Lev Cvrčovice 11 8 15
8 Moribundus Kladno 10 3 10
9 Sparta Kladno 10 2 10
10 Vrány Černíkovice 9 3 9
11 P.P.T. Delta Kladno 11 2 8
12 Narko Kročehlavy 10 0 1
1 Lokomotiva Česká Třebová 9 38 27
2 Prachatice 9 31 22
3 Svítkov Stars Pardubice 9 17 20
4 Plzeň-Litice 9 13 16
5 Kyjov 9 17 12
6 Pardubice 9 10 6
7 Kelti 2008 9 6 5
8 ŠD Písek 9 3 0
1 HBC Kladno 9 8 24
2 Hostivař 9 7 22
3 Plzeň 9 7 21
4 Kelti 2008 8 4 15
5 Kert Park Praha 8 4 12
6 Suchdol nad Lužnicí 8 4 12
7 Prachatice 9 2 11
8 KOVO Praha 8 2 8
9 Rebel Praha 9 1 4
10 KOVO Praha B 9 0 0
1 Kelti 2008 8 6 18
2 DDM Ústí nad Labem 9 5 15
3 Hostivař 6 4 14
4 Rebel Praha 6 4 12
5 Wolves Chomutov 9 4 12
6 Most 7 4 12
7 Kelti 2008 B 9 4 12
8 HBC Kladno 8 3 10
9 Kert Park Praha 7 3 9
10 Nové Strašecí 9 1 3
1 DDM Ústí nad Labem 14 11 37
2 Plzeň 14 12 36
3 Prachatice 13 8 24
4 HBC Kladno 13 6 23
5 Kelti 2008 14 6 21
6 KOVO Praha 14 3 12
7 Rakovník 14 2 9
8 Nové Strašecí 14 1 3

Novinky

Kemp reprezentace U16 - 22.-23. 1. 2022

Do nominace užšího výběru 32 hráčů v reprezentaci U16 byli vybráni Ondřej Koudela, Denis Krbec a Vojtěch Šlechta, mezi náhradníky figuruje Matěj Žežulka.

Kemp reprezentace U20 - 29.-30. 1. 2020

Na další přípravný kemp reprezentace do 20 let byl pozván brankář juniorů a A-týmu Jakub Günther. Mezi náhradníky pak figurují Matěj Taufer s Martinem Maršounem.

Soustředění U16 - 8. 1. 2022

Už 8. ledna budou v plzeňské hale usilovat o místo v reprezentaci U16 Ondřej Koudela, Denis Krbec, Vojtěch Šlechta a Matěj Žežulka. Přejeme hodně štěstí!

Poslední výsledky

Kelti 2008 (A-tým)

3

KOVO Praha B (A-tým)

2

Kelti 2008 B (B-tým)

8

P.P.T. Delta Kladno (B-tým)

2

Kelti 2008 (Junioři)

3

DDM Ústí nad Labem (Junioři)

6

Rebel Praha (Dorost)

0

Kelti 2008 (Dorost)

5

Hostivař B (A-tým)

5

Kelti 2008 (A-tým)

3

Moribundus Kladno (B-tým)

4

Kelti 2008 B (B-tým)

5

Prachatice (Junioři)

0

Kelti 2008 (Junioři)

2

KOVO Praha B (Dorost)

0

Kelti 2008 (Dorost)

32

Kelti 2008 (A-tým)

2

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

3

Sun Devils Kladno (B-tým)

4

Kelti 2008 B (B-tým)

5

Kelti 2008 (Junioři)

3

Rakovník (Junioři)

4

Kelti 2008 (Dorost)

2

KOVO Praha (Dorost)

1

Rakovník (A-tým)

6

Kelti 2008 (A-tým)

9

Kelti 2008 B (B-tým)

10

Sparta Kladno (B-tým)

1

Plzeň (Junioři)

7

Kelti 2008 (Junioři)

4

Kelti 2008 (Dorost)

4

Hostivař (Dorost)

3