A-tým

Tygři Mladá Boleslav

4

Kelti 2008

1

B-tým

Kelti 2008 B

2

Nové Strašecí B

5

Junioři

Enviform Třinec

5

Kelti 2008

3

Dorost

Kert Park Praha

4

Kelti 2008

3

clanek-bg
22. 6. 2022 Mladší žáci - zápasy

Mladší žáci získali pohár pro mistra republiky

clanek-bg
19. 6. 2022 Dorost - zápasy

Dorostenci získali bronz

clanek-bg
12. 6. 2022 Dorost - zápasy

Dorost zvládl kvalifikační turnaj bez zaváhání

clanek-bg
2. 6. 2022 A-tým - zápasy

Áčko nestačilo na Boleslav a končí

clanek-bg
2. 6. 2022 B-tým - zápasy

První třetina rozhodla. Kelti "B" berou stříbro

Tabulka

1 Rafani Praha 17 45
2 Defekt Třebíz 16 38
3 Tygři Mladá Boleslav 16 36
4 Kelti 2008 16 26
5 KOVO Praha B 16 25
6 Kladno B 16 20
7 Hostivař B 16 16
8 Rakovník 8 10
9 Ďáblové Praha 16 9
10 Red Wings Hrdlořezy 15 3
1 Kelti 2008 B 22 60
2 Hnidousy - Motyčín 22 58
3 Notor Kladno 22 48
4 Sun Devils Kladno 22 41
5 Falcon Kročehlavy 22 39
6 Nové Strašecí B 22 38
7 Lev Cvrčovice 22 33
8 Vrány Černíkovice 22 23
9 Moribundus Kladno 22 16
10 P.P.T. Delta Kladno 22 16
11 Narko Kročehlavy 22 12
12 Sparta Kladno 22 12
1 Lokomotiva Česká Třebová 17 45
2 Prachatice 18 43
3 Svítkov Stars Pardubice 18 39
4 Kyjov 18 30
5 Plzeň-Litice 18 27
6 Kelti 2008 18 21
7 Pardubice 18 8
8 ŠD Písek 17 0
1 HBC Kladno 15 42
2 Plzeň 17 41
3 Hostivař 16 37
4 Kelti 2008 17 31
5 Prachatice 16 26
6 Kert Park Praha 16 24
7 KOVO Praha 16 20
8 Suchdol nad Lužnicí 15 15
9 Rebel Praha 16 7
10 KOVO Praha B 18 0
1 Hostivař 11 23
2 DDM Ústí nad Labem 13 23
3 Kelti 2008 11 21
4 Most 10 19
5 Kelti 2008 B 12 18
6 Kert Park Praha 11 17
7 Rebel Praha 10 16
8 HBC Kladno 12 13
9 Wolves Chomutov 11 12
10 Nové Strašecí 11 6

Novinky

Kemp talentované mládeže U14 - 14. 4. 2022

Jednodenního soustředění výběru chlapců do 14 let se o Zeleném čtvrtku zúčastní čtyři Kelti, jimiž jsou Dominik Mašek, Patrik Jílek, Martin Hasal a David Černý. Mezi náhradníky figuruje Šimon Kravec.

Kemp reprezentace U16 - 14.-15. 4. 2022

Do užšího výběru reprezentace chlapců U16, která se ve třetím dubnovém týdnu bude připravovat na Světový pohár, byli pozváni čtyři keltí dorostenci. Na kemp do České Třebové se jmenovitě podívá brankář Ondřej Koudela a útočníci Matěj Žežulka, Vojtěch Šlechta a Denis Krbec.

Rozpis tréninků

V menu pod odrážkou "O nás" můžete nově najít i záložku "Tréninky", ve které naleznete přesný rozpis tréninků všech kategorií.

Poslední výsledky

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

4

Kelti 2008 (A-tým)

1

Kelti 2008 B (B-tým)

2

Nové Strašecí B (B-tým)

5

Enviform Třinec (Junioři)

5

Kelti 2008 (Junioři)

3

Kert Park Praha (Dorost)

4

Kelti 2008 (Dorost)

3

Kelti 2008 (A-tým)

3

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

6

Nové Strašecí B (B-tým)

3

Kelti 2008 B (B-tým)

2

Kelti 2008 (Junioři)

5

Enviform Třinec (Junioři)

3

Kelti 2008 (Dorost)

5

KOVO Praha B (Dorost)

0

Kelti 2008 (A-tým)

2

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

1

Kelti 2008 B (B-tým)

4

Nové Strašecí B (B-tým)

3

Kelti 2008 (Junioři)

2

Ježci Heřmanův Městec (Junioři)

1

KOVO Praha (Dorost)

2

Kelti 2008 (Dorost)

1

Tygři Mladá Boleslav (A-tým)

2

Kelti 2008 (A-tým)

3

Sun Devils Kladno (B-tým)

0

Kelti 2008 B (B-tým)

4

Hradec Králové (Junioři)

1

Kelti 2008 (Junioři)

5

Kelti 2008 (Dorost)

9

Rebel Praha (Dorost)

0