B-tým - zápasy 29. 4. 2024

Béčkaři utrpěli další prohru, tentokrát nestačili na Beer Stars

Po Mašinách čekal na Kelty "B" další silný soupeř, kterým byli Beer Stars z Hnidous. Úvodní třetina byla pro Béčko jako zlý sen, mezi 6. a 10. minutou třikrát inkasovalo a s nadějemi na body to už zkraje zápasu vypadalo špatně. Navíc, když v půlce druhé třetiny přidali Beeři další zásah a vedli 4:0. Pak ale přišla pasáž, která patřila jen modrobílému týmu, který během dvou minut dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Třetí patnáctiminutovka se však opět odehrávala pod taktovkou hostů a utkání nakonec skončilo jejich výhrou 6:3.

Komentář kapitána Ondřeje Baleky:

"Zápasy s Beer Stars jsou vždy takovou zkouškou jak jsme na tom. Sestava byla opět dost jiná oproti předešlému zápasu, jak to u nás bývá zvykem. První třetinu jsme Beerům po našich chybách v podstatě branky darovali a stav 0:3 vypadal jednoznačně. Když ve druhé třetině hosté zvýšili na 0:4 vypadalo, že je po zápase, ale Kelti se nevzdávají a díky třem brankám jsme byli zpět v zápase. Začátek poslední třetiny byl asi nejhorší scénář, v brance se vystřídal Staněk za Makovského a už po osmi vteřinách prošel hostující útočník naší obranou jako nůž máslem a chladnokrevně zakončil. Mladý Staněk v brance poté předvedl několik dobrých zákroků a kapituloval už jen jednou a skóre skončilo 3:6. V takto těžkých zápasech si nemůžeme dovolit situace tři na jednoho, nebo dokonce 'dva nula' neproměnit brankou. Rozdíl byl dnes v efektivitě zakončení, a to nás stálo body."