B-tým - zápasy 29. 4. 2024

Béčkaři utrpěli další prohru, tentokrát nestačili na Beer Stars

Po Mašinách čekal na Kelty "B" další silný soupeř, kterým byli Beer Stars z Hnidous. Úvodní třetina byla pro Béčko jako zlý sen, mezi 6. a 10. minutou třikrát inkasovalo a s nadějemi na body to už zkraje zápasu vypadalo špatně. Navíc, když v půlce druhé třetiny přidali Beeři další zásah a vedli 4:0. Pak ale přišla pasáž, která patřila jen modrobílému týmu, který během dvou minut dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Třetí patnáctiminutovka se však opět odehrávala pod taktovkou hostů a utkání nakonec skončilo jejich výhrou 6:3.

Na domácím hřišti předvedlo Béčko mladších žáků skvělé výkony

Mladší žáci "B" dokázali v neděli navázat na dobrou hru, kterou předváděli předminulý víkend na Kladně a doma sehráli dvě velmi dobrá utkání. V začátku toho prvního je sice trochu potrápila ospalost, ve třetí třetině ale mladí Kelti ukázali, co umí a Hostivař "B", která do té doby vedla 2:0, nakonec porazili 3:2. Zápas s Mostem byl od první minuty vyrovnaný a plný útočných akcí, a ač soupeři vedli, žáci dokázali vyrovnat. O výhru je však nakonec připravilo oslabení v samotném závěru duelu, z kterého hráči Mostu vytěžili gól a vyhráli tak 4:3.

číst více
A-tým - zápasy 28. 4. 2024

Áčko vstoupilo do předkola prohrou v prodloužení

A-tým v předkole narazil na Mladou Boleslava a první zápas sehrál doma. Kelti se ve druhé třetině dostali do vedení zásluhou Denise Krbce. Hosté ale dokázali vyrovnat a zápas musel jít do prodloužení. V tom byli úspěšnější hráči Boleslavi, kteří zvítězili 3:2.

číst více

Áčku končí sezóna

Áčko vyjelo do Mladé Boleslavi s povinností vyhrát, aby mu sezóna neskončila. Bohužel se zápas Keltům vůbec nepovedl. Berounští nedokázali vstřelit ani jeden gól, a tak nakonec prohráli 0:4 a sezóna pro ně končí.

číst více
Dorost - zápasy 28. 4. 2024

Pomalý úvod znamenal pro dorost prohru v Plzni

Dorostenci odehráli poslední kolo základní části v Plzni. První dvě třetiny byl od Keltů vlažnější a Plzeň toho využila. Berounští se sice zvedli v poslední části, ale ztrátu už nedohnali a prohráli 2:4.