Mladší žáci A - zápasy 29. 4. 2024

Mladší žáky A trápila v Chomutově především koncovka

V Chomutově nečekaly na mladší žáky A žádné neznámé týmy, především Kert Parku a domácímu Chomutovu měli Kelti po podzimním turnaji na Lužinách co vracet. Nejdříve však na ně čekalo Nové Strašecí, se kterým hráli naposledy na domácím turnaji. Kromě vlažného vstupu do prvního utkání a nedůrazné hry zlobila modrobílé i střelecká muška, kterou se nedařilo po celý turnaj zlepšit. To všem soupeřům stačilo, aby si v zápasech udrželi pohodlný náskok. Jediný gól Keltů totiž padl až do branky Chomutova v samotném závěru.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 15. 4. 2024

Mladší žáci ˝A˝ si odvezli z Hostivaře dvě výhry

Po dvou předchozích domácích turnajích čekal na "áčko" mladších žáků výlet do Hostivaře, kde se utkali s domácím týmem a Děčínem, se kterými už v podzimní části změřili síly. Papírovou převahu s Hostivaří "B" potvrdili Kelti už v první třetině, kde si vytvořili pohodlný náskok, který ve zbývajících částech ještě čtyřikrát navýšili. Aktivně vstoupili modrobílí i do druhého utkání s Děčínem, kde se jim povedla hlavně tříbranková druhá třetina. Mladší žáci "A" si tak po nezdaru na předchozím turnaji spravili chuť a odvezli si dvě zasloužené výhry.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 25. 3. 2024

Mladší žáci A na vítězství z předchozího turnaje nenavázali

Áčko mladších žáků se podruhé za sebou ukázalo na domácím turnaji, kde je tentokrát čekali dva výkonnostně silnější soupeři. Jak Hostivař, tak Rebel potvrdili roli papírových favoritů a trestali chyby méně zkušených protihráčů. S prvním zmíněným týmem dokázali Kelti ve druhé a třetí třetině sehrát vyrovnanou partii, která jim přinesla čtyři vstřelené branky, třígólový náskok z první třetiny však dohnat nedokázali. Proti Rebelu se Kelti ani jednou neprosadili a opět si s tímto soupeřem odnesli vysokou dvoucifernou porážku.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 11. 3. 2024

Mladší žáci na domácím turnaji v obou případech vítězní

Týden po kvalifikačním turnaji se mladší žáci ukázali v domácím prostředí, kde se postupně utkali s Novým Strašecím a Kladnem. Smíšený tým Keltů nečekal na první branku dlouho, radovat se mohl dříve, než půl minuty po úvodním vhazování. Soupeř však s odpovědí nezahálel a v osmé minutě se ujal vedení, které si do druhé třetiny udržel. Do konce zápasu se prosazovali pouze Kelti, kteří dokázali srovnat a v třetí třetině odskočili o tři branky na konečných 6:3. Skvělý vstup do utkání předvedli mladší žáci také proti Kladnu, které se ale v průběhu druhé části dostalo do vedení. Vyrovnávací gól vstřelili modrobílí tři minuty před koncem a zápas došel až do nájezdů. Z těch se radovali Kelti, kteří tak na domácí půdě dvakrát zvítězili.

číst více
Mladší žáci A 5. 3. 2024

Výběr mladších žáků se vracel z kvalifikačního turnaje s prázdnou

O postup na finálový turnaj se ucházel výběr mladších žáků ve Svítkově, kde se odehrál z podzimu přesunutý druhý kvalifikační turnaj. Kelti absolvovali v tabulkovém formátu celkem čtyři zápasy, ve kterých změřili síly s domácím Svítkovem, Pardubicemi, Kyjovem a Hostivaří. Že se jedná o nelehké soupeře se mohli přesvědčit už v prvním utkání s Hostivaří, kteří úřadovali, i přes šance Modrobílých, především ve druhé polovině. V druhém utkání s Kyjovem sice diktovali tempo hry Kelti, ani jedu z třinácti střel však nedokázali proměnit v gól. To stačilo soupeři k velmi hubené výhře 0:1. Prosadit se nedokázali mladší žáci ani proti oběma pardubickým týmům, které se ve střelecké disciplíně naopak moc často nemýlily.

číst více
Mladší žáci A - zápasy 23. 11. 2023

Mladší žáci A si odvezli z Děčína jednu výhru

Po výjezdu do Mostu čekala na mladší žáky A další dlouhá cesta, tentokrát do Děčína, kde je čekaly dva zápasy s výkonnostně vyrovnanými týmy. První utkání vypadalo po první třetině pro Kelty nadějně, do té druhé šli totiž s dvoubrankovým vedením. O to však v rozsahu dvou minut přišli a do třetí části vstoupili naopak s gólovou ztrátou, kterou dokázala Elba navýšit na konečných 2:5. V druhém utkání, které odehráli proti domácímu Děčínu, si Kelti opět vytvořili vedení. Na rozdíl od předchozího zápasu si ho až na dvě zaváhání v závěrečné třetině pohlídali a po sérii proher z předchozích turnajů si připsali vítězství.